1 / 2

Acentelikler

Magdeburger Sigorta

Magdeburger Sigorta A.Ş
Türkiye

Magdeburger Sigorta, 175 yıldır sigortacılık sektöründe yenilikçi hizmet ve çözümleriyle faaliyet göstermektedir.Magdeburger Sigorta, 1844 yılında Almanya’nın Magdeburg kentinde kurulmuş ve kurulduğu dönemden itibaren dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasına girmiştir. 1906 Büyük San Francisco depremi dahil Avrupa ve A.B.D’de pek çok felakette sigortalılarının yanında olmuştur.

Katılım Emeklilik

Katılım Emeklilik A.Ş
Türkiye

Ocak 2017 itibarıyla yürürlüğe giren Otomatik Katılım Sistemi ile 45 yaşını doldurmamış tüm kamu ve özel sektör çalışanları otomatik olarak Bireysel Emeklilik Sistemi’ne kayıt olacak. Bu süreçte, eğer bir çalışansanız kendi huzurlu geleceğinizi güvence altına almak için, eğer işverenseniz, çalışanlarınızın bugünkü refah düzeyini emekliliklerinde de devam ettirebilmelerine katkıda bulunabilmek için vereceğiniz karar son derece önemli.

Neova Sigorta

Neova Sigorta A.Ş
Türkiye

Son dönemde Dubai, Almanya ve Kazakistan’daki faaliyetleriyle dikkatleri üzerine çeken Kuveyt Türk, Türkiye’de ise sigorta sektörüne giriyor. 2008’in sonlarında Haliç Sigorta adıyla kurulan ve sonradan ismi Neova Sigorta olarak değiştirilen şirketin kuruluş aşaması tamamlandı. Şirketin yönetim ve idari kadrosunun yanı sıra, gerekli yasal prosüdürleri tamamlayan şirket, 2010’a kalmadan faaliyete geçmeyi planlıyor.

Ak Sigorta

Ak Sigorta A.Ş
Türkiye

1960’tan bu yana müşteri odaklı ve yenilikçi vizyonunu sürdürülebilir adımlarla ileriye taşıyan Aksigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerine, 10 bölge müdürlüğü, 650 çalışan, 3000 bağımsız acente, 800’e yakın Akbank şubesi, 69 broker ve 6000’e yakın anlaşmalı kurum ile hizmet vermektedir.

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta A.Ş
Türkiye

Anadolu Sigorta, 1 Nisan 1925 tarihinde Atatürk tarafından kurulan, Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketidir. Anadolu Sigorta, Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden birisidir

HDI Sigorta

HDI Sigorta A.Ş
Türkiye

Alman sigorta devi Talanx Group ailesine dahil olan HDI Sigorta AŞ, yüzlerce acentesiyle Türkiye’nin her noktasında hizmet sunuyor, müşterilerini uluslararası bu ekonomik gücün bütün olanaklarıyla buluşturuyor!

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta A.Ş
Türkiye

Türk Nippon Sigorta A.Ş. 1 Mayıs 1991 tarihinde 25 milyar TL sermaye ile Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya ‘nın en büyük Sigorta Şirketi olan Nippon Fire & Marine ortaklığı ile kurulmuştur. … nun gücü ve desteğini de arkasına alarak , sigortacılık faaliyetlerine devam etmektedir.

Quick Sigorta

Quick Sigorta A.Ş
Türkiye

Quick Sigorta A.Ş., dijital satış kanalı, yurt çapında acente ve broker ağı ile hayat dışındaki tüm branşlarda, Zorunlu Trafik Sigortası, Kasko, Yangın Sigortası, Nakliyat Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası gibi ürünleriyle faaliyet göstermekte ve müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Atlas Sigorta

Atlas Sigorta A.Ş
Türkiye

Atlas Sigorta Kooperatifi (Atlas Mutuel Sigorta) adı altında, İzmir merkezli sigorta şirketi kuruldu. Şirketin ana kurucusu kamuoyunun yakından tanıdığı, Bababalım Ailesi’nin sahibi olduğu otobüs firması Pamukkale Turizm. Bababalım Ailesi aynı zamanda Atlas Sigorta‘nın ana sermayedarı.

Koru Sigorta

Koru Sigorta A.Ş
Türkiye

Koru Sigorta, 2010 yılında kurulan Türkiye’nin ilk mutuel kooperatif sigorta şirketidir. Yani ortaklarının müşterileri olan Koru Mutuel Sigorta diğer şirketlerden temel olarak poliçe oluşturma, tazminat ödeme esnasında riskleri ortak paylaşarak ayrılırlar. Her ortak eşit miktarda ortaklık payı öder.

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta A.Ş
Türkiye

Temelleri 2013 yılında atılmış olan Doğa Sigorta T.C. … Doğa Sigorta 3 Haziran 2007 tarih ve 5684 sayılı Sigortacılık Kanunu hükümleri uyarınca, hayat dışındaki tüm branşlarda (Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Tarım, Hukuksal Koruma, Ferdi Kaza, Sağlık, Sorumluluk, Kredi) faaliyet göstermektedir.

Orient Sigorta

Orient Sigorta A.Ş
Türkiye

1982 yılında Al-Futtaim grubu bünyesinde faaliyetlerine başlayan Orient Sigorta, hızlı bir büyüme göstererek 2010 yılı ve sonrasında net karını maksimize edip sektörde bulunan diğer sigorta şirketleri arasında en yüksek kara erişen hizmet sağlayıcısı konumuna yükselmiştir.

Gulf Sigorta

Gulf Sigorta A.Ş
Türkiye

Gulf nakliyat sigortaları ise; bir yerden başka bir yere taşınmakta olan yükün kara, deniz, hava ve demir yoluyla taşınması sırasında karşılaşabileceği rizikolardan kaynaklanan hasarlara karşı güvence sunmaktadır.

Aegon Sigorta

Aegon Sigorta A.Ş
Türkiye

Aegon 175 yıllık deneyimi, insan odaklı yaklaşımı, yenilikçi bakış açısı, dijital dünyadaki öncülüğü ile size özel güvenilir çözümler sunar.
Tam koruma ve birikim ürünleri ile yaşam evresi içinde olabilecek risklere karşı siz ve sevdikleriniz için finansal güvence sağlarken ödemiş olduğunuz primleri kazançlı bir fırsata dönüştürür.

Gri Sigorta

GRI Sigorta A.ş
Türkiye

GRI Sigorta A.Ş., Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 02.10.2020 tarih ve 31 Sayılı Kararına istinaden hayat-dışı sigorta branşlarında aldığı ruhsat ile faaliyet göstermektedir.

Hoşgeldiniz! Canlı Destek!