1 / 2

Hakkımızda

img
Merhaba,
Bizi Merak Ediyormusunuz ?

Tecrübeli ve dürüst yapımızla tüm sigorta branşlarında hizmet veriyoruz. Sektörde var olan çoğu büyük firmanın yetkili acentesiyiz. Uzman ekibimizle müşterilerimize rekabetçi ve ihtiyaçlarına uygun hizmeti sunmak, hasar anında yanında olmak ve doğru şekilde yönlendirmek, her zaman en iyiyi sunabilmek, ulaşılır ve en önemlisi güven duyulan bir sigorta acentesi olmak ana hedefimizdir.

Size Özel
KAMPANYALARIMIZ

Başlangıç Paket

Bireysel Emeklilik İle hayatınız emin Ellerde !

35 / Aylık
 • %25 Ek Katkı Payı
 • Vazgeçme Hakkı
 • Düşük Komisyon Geri Ödeme
Bilgi Al

Ayrıcalıklı Paket

Özel Sağlık sigortası ile Sağlığınız emin ellerde !

95 / Aylık
 • Özel Hastaneler
 • Tam Kapsam Check Up
 • Aile Paketi
 • Reçete İndirimi
Bilgi Al

Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortanız ile Mağdur olmayın !

129 / Başlayan Fiyatlar
 • Ücretsiz Araç Yıkama
 • Ücretsiz Cam Değişimi
 • Ücretsiz Ekspertiz
Bilgi Al
Nasıl Çalışıyoruz ?

Uzun yılların verdiği tecrübe ile Çalışma Sistemimizi en hızlı ve müşteri dostu hale getirdik.

İletişime Geçin
Teklif Hazılayalım
Onaylayın
Keyfinize Bakın

  Bir Sorunuzmu var ?

  Sıkça Sorulan Sorular ?

  Trafik sigortasında sigorta ettiren ödemeyi yapan kişi yani, sigorta sözleşmesini yapan ve prim ödeme sorumluluğunu taşıyan kişidir; sigortalı ise ruhsat sahibidir. Sigorta ettiren ile sigortalı aynı kişi olabileceği gibi, farklı kişiler de olabilir. Sigorta ettiren ya da sigortalı kişi ve/veya firma olabilir. Sigortalı herhangi bir hasar durumunda giderleri teminat altına alınmış kişidir. Sigortalı, araç başkası tarafından sigortalansa bile tazminata hak kazanan kişidir.

  Evet, trafik sigortası zorunludur. Trafik sigortasız aracınız ile trafiğe çıktığınız takdirde aracınız bağlanabilir.
  Trafik sigortası, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununda düzenlenmiştir ve her yıl yenilenmek zorundadır. Kapsam olarak, herhangi bir hasar oluşması durumunda karşı tarafa verilen zararı karşılamak için yaptırılmaktadır.
  Trafik sigortası olmadan trafiğe çıkan araçlar, hem bağlanmakta hem de para cezası uygulanmaktadır. Ayrıca geçmiş yıllardan kazanılmış hasarsızlık indirimi gibi haklar da kaybedilmektedir.
  Bu cevap sizin için yeterli değilse bizi arayabilirsiniz.
  Trafik sigortası zorunlu bir sigorta olduğundan, trafiğe çıkmamanız gerekir. Trafik sigortanız olmadan aracınızı kullanırken yakalandığınız takdirde aracınız bağlanır ve trafiğin otoparka çekilir. Trafik sigortası cezasına otoparkta kaldığı her gün için de otopark bedeli eklenmektedir.
  Ayrıca hasarsızlık indirimi trafik sigortası için de geçerlidir. Hasarsızlık indirimiz olsa dahi, yenileme yapacağınız zaman zamlı fiyat uygulaması ile karşılaşırsınız. Sigorta şirketleri geçen her 30 gün için %5 zamlı prim uygulamaktadır. (En fazla alınabilecek zam yüzdesi %50’dir)
  Hoşgeldiniz! Canlı Destek!